تحویل در شیراز

تحویل کالا های خریدارای شده در شهرستان شیراز و صدرا ، از انبار شیراز چمن تا آدرس خریداران با پیک و یا اسنپ پیک و هزینه ارسال با خریدار می باشد. توجه داشته باشید که ارسال کالا در شیراز ، از طریق پیک و یا وانت بار انجام خواهد شد.

تحویل در شهرستان های استان فارس

ارسال کالا به سایر شهرستان های استان فارس توسطه باربری و یا تیپاکس انجام خواهد شد. در این روش بعد از ثبت سفارش کالا ، در صورت آماده بودن کالا ، فردای روز پرداخت ، کالا توسط تیپاکس و یا بار بری به آدرس خریدارا ارسال خواهد شد .

خریداران میتوانند در صورت تمایل ، اقدامات لازم جهت ارسال کالا توسط اتوبوس های بین شهری را فراهم کرده و به کارشناس فروش شیراز چمن اطلاع دهند.

هزینه ارسال محصولات شیراز چمن به سایر شهرستان ها بر اساس تعرفه تیپاکس ، باربری و یا اتوبوس های بین شهری بوده و به صورت پس کرایه ( پرداخت توسط مشتری ) تنظیم میشود.

ارسال کالا به سایر استان ها

چمن های مصنوعی به دلیل حجیم و عریض بودن ، توسط اداره پست تحویل گرفته نمی شوند. به همین دلیل اکثر ارسال ها توسط تیپاکس و یا باربری انجام خواهد شد.

ارسال کالا به سایر استان ها به درخواست خریدار توسط یکی از روش های ذکر شده انجام خواهد شد. هزینه ارسال کالا به عهده مشتری بوده و به صورت پس کرایه تنظیم خواهد شد .

کارشناسان شیراز چمن ، بعد از ثبت سفارش و پرداخت نهایی ، با خریداران تماس گرفته و در خصوص نحوه و زمان ارسال بار با خریداران هماهنگی های لازم را انجام خواهند داد.

نحوه مرجوع کردن کالا به شیراز چمن

همه تلاش مجموعه شیراز چمن در خصوص ارسال کالا ، این است که محصول به صورت سالم به دست مشتری برسد. اما در شرایط خاص به دلیل انتقال نامناسب کالا توسط باربری ، و یا مشکل در محصول ارسال شده ، امکان مرجوع کردن کالا توسط خریدار وجود دارد.

کالا را چطور ارسال کنید؟

– لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید.
– از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش شیراز چمن، خودداری کنید.
– برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند کارت گارانتی، فاکتور مهر شده خرید، همراه کالای اصلی ارسال شود.
– برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)

 در صورتی که ساکن سایر شهرها هستید، برای بازگرداندن کالا از تیپاکس و یا باربری به صورت پس کرایه اقدام کنید .در صورتی که باربری و یا تیپاکس شهر کاربر ، پس کرایه را قبول نکرد ، اقدام به پرداخت کرده و تصویر فیش واریزی جهت عودت وجه باربری را برای کارشناسان شیراز چمن ارسال کنید.

توجه داشته باشید که عودت کالای سالم و بدون هیچ مشکل ( به دلایل شخصی خریدار ) امکان پذیر نبوده و هر گونه هزینه ارسال و برگشت کالا با خریدار می باشد .

لطفا حتما قبل ار ثبت سفارشات خود قوانین و شرایط گارانتی را مطالعه کنید .

آدرس برگشت کالا

فارس – شیراز – دو کوهک – بین کوچه زیتون 4 و 5 – شیراز چمن کد پستی : 7198437649

شماره تماس های پشتیبانی شیراز چمن :

تلفن ثابت: 07136712924

تلفن همراه: 09367363131

تلفن همراه: 09332339070