روش اول : پرداخت اینترنتی

کاربران شیراز چمن میتوانند بعد از تکمیل سبد خرید سفارشات خود ، از طریق درگاه پرداخت اینترنتی زرین پال ، اقدام به پرداخت وجه محصول کنند . استفاده از این نوع روش پرداخت ، موجب تسریع در روند آماده سازی و ارسال کالا به کاربران میشود.

بعد از پرداخت موفق وجه از طریق درگاه های پرداخت ، یک پیامک به شماره کاربران مبنی بر تایید پرداخت و موفق بودن روند خرید ارسال میشود. بعد از دریافت این پیام ، روند آماده سازی و ارسال کالا انجام میشود.

در صورت پرداخت ناموفق کاربران ، خطای مربوطه از طریق درگاه به کاربر اعلام خواهد شد.هنگام ثبت سفارش ، میتوان روش پرداخت را به صورت آنلاین انتخاب کرد.

جهت اطلاع بیشتر از نحوه ارسال کالا و مرجوعی این پست را مطالعه کنید.

موارد مورد نیاز جهت پرداخت آنلاین :

1 – شماره کارت 16 رقمی عابر بانک خود ( شماره کارت حتما بایستی متعلق به خریدار باشد . )

2 – رمز پویا ( جهت پرداخت آنلاین ، باید از قبل رمز پویا کارت را دریافت کرد باشید . این رمز را میتوان از طریق دستگاه های عابر بانک مربوطه ، فعال کرد. )

3 – رمز cvv2 ( این رمز سه رقمی و یا چهار رقمی بوده که بر روی کارت عابر بانک درج شده است .)

4 – تاریخ انقضا کارت ( جهت پرداخت اینترنتی ، تاریخ انقضا ماه و سال درج شده بر روی کارت الزامی است. )

توجه داشته باشید که تمامی پرداخت های اینترنتی قابل استعلام بوده و پرداخت به وسیله کارت های عابر بانک پیگیری خواهد شد. بنابراین حتما با کارت بانکی متعلق به خریدار اقدام به پرداخت وجه

روش دوم : پرداخت از طریق بانک

در برخی موارد ، پرداخت بایستی از طریق بانک و به صورت انتقال پایا ، سانتا و یا کارت به کارت انجام شود. در صورتی که روش پرداخت از طریق آنلاین غیر فعال بوده و یا مشکلی داشته باشد ، میتوان از روش دوم استفاده کرد.

توجه داشته باشد که شماره حساب ها و کارت های شیراز چمن فقط متعلق به آقای سیروس رئوف بوده و تمام واریزی ها به این شخص قابل تایید خواهد بود.

جهت پرداخت از طریق این روش ، شماره حساب متعلق به آقای رئوف را میتوان در مرحله پرداخت کارت به کارت و یا بانکی مشاهده کرد.

روش سوم : پرداخت درب محل

این روش پرداخت فقط برای کابران ساکن شیراز فعال می باشد . در صورت تمایل کابران شهرستان شیراز میتوانند اقدام به ثبت سفارش کرده و گزینه پرداخت در محل را فعال کنند. کالا به آدرس خریدار ارسال شده و وجه کالا درب منزل تحویل گرفته میشود .

در صورت انتخاب این روش دقت فرمایید که بعد از پرداخت وجه درب محل ، حتما رسید پرداخت را از پیک دریافت کنید

پرداخت درب محل شیراز چمن

عودت وجه پرداختی

امکان دارد شرایط به گونه ای پیش رود که عودت وجه به کاربران صورت گیرد . این شرایط میتواند به دلیل موجود نبودن محصول در انبار شیراز چمن باشد و یا دسترسی سخت به محل کاربر. امکان دارد محصول دریافت شده توسط کاربر ، عیب و ایراداتی داشته باشد که به بازگشت محصول اقدام کرده باشند. در این صورت عودت وجه از طریق شیراز چمن انجام میشود.

توجه داشته باشید که عودت وجه ، فقط به حساب مبدا واریز کننده انتقال داده خواهد شد. بنابراین جهت برگشت مبلغ پرداختی ، حتما شماره کارت و یا حساب پرداختی را به کارشناسان شیراز چمن بدهید.

در صورت مغایرت حساب ارائه شده با حساب اولیه واریزی ،کارشناسان شیراز چمن میتوانند اقدام به دریافت مدارک احراز هویتی خریداران جهت استعلام کنند.

برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره خرید محصولات میتوانید از طریق تماس با ما شرکت در ارتباط باشید .