درباره ما

درباه ما شیراز چمن

شیراز چمن از بزرگترین مراکز تخصصی فروش و نصب چمن مصنوعی در شهرستان شیراز بوده که فعالیت تجاری خود را از سال 1394 آغاز کرده است . در جهت توسعه بخش فروش و بازاریایی چمن های مصنوعی ، مفتخر هستیم که از سال 1400 ، بخش فروش آنلاین محصولاتمان را در قالب سایت شیراز چمن برای کاربران و همکاران گرامی راه اندازی کرده ایم .

فعالیت این مجموعه فقط به فروش چمن های مصنوعی بسنده نکرده است . مشاوره های قبل از فروش جهت زیباسازی فضای خانه و مکان های تفریحی و تجاری ، یکی از مهم ترین فعالیت های این مجموعه می باشد. در کنار آن ، توزیع و فروش ملزومات چمن مصنوعی همانند گرین وال مصنوعی ، فنس چمنی  و همچنین خدمات نصب چمن مصنوعی نیز جزیی از فعالیت ما است .

مهم ترین نقطه اعتبار ما ، ارائه محصولات با کیفیت و مرغوب است . تمامی چمن های مصنوعی این مجموعه با ضمانت نامه های بلند مدت به فروش میرسد . چرا که این محصولات از نظر کیفیت در رتبه اول سایر محصولات رقابتی کشور قرار دارند.

فروشگاه شیراز چمن

خدمات شیراز چمن

کاتالوگ چمن مصنوعی

اگر در فکر خرید و یا نصب چمن مصنوعی مرغوب و با کیفیت هستید، کافی است برای یک بار از محصولات ما استفاده کنید تا خودتان متوجه تفاوت ها شوید.

شیراز چمن با بیش از 6 سال سابقه درخشان در زمینه چمن مصنوعی و اجرای هزاران نمونه کار موفق ،  از  بزرگترین فروشگاه های آنلاین و حضوری کل کشور می باشد. با رزومه قوی و بیش از ۸۰ پروژه ورزشی اجرا شده در کل کشور و هزاران نمونه کار تزئینی و ورزشی در خدمت شما هستیم.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه